Aktuality

Můj život s rodinou

Milí přátelé,

srdečně zveme na letošní festival Můj život s... , který pořádá PaNaMo již 6. rokem (blíže o historii na www.mujzivots.cz).

Každý rok volíme nějaké významné společenské téma, fenomén a na ten se pak prostřednictvím umění a doprovodného odborného programu díváme z co nejširší perspektivy, zejména z těch méně známých a opomíjených perspektiv..

Minulý rok byla ústředním tématem paměť, v roce letošním je to rodina.

Začínáme v neděli 16. 10. tzv. duhovými rodinami a besedou o proměnách rodin v čase, následovat bude bonusový film z festivalu Jeden svět (Gayby bayby).

Pokračujeme tématem adopce s úžasným dokumentem Alice Nellis a besedou s aktérkou filmu... Pak si přes excelentní Čítání lidu rozevřeme hledí do bohatosti životů rodin rozličných a zahraje k tomu jedna téměř a možná celá rodina.. rozšířené hledí podržíme přes dva filmy a nakonec dechberoucí divadlo s Dianou Tonikovou Vanilková džungle...

To všechno od 16.10. do 10.11.2016.
Podrobný program v příloze.

A jako bonus další pozvánka, tentokrát k události, kterou pořádá Panamo ve spolupráci s Johan, z.ú.. Zveme Vás na Čtení u lavičky Václava Havla při příležitosti výročí nedožitých 80 let. Přijďte na 30 min číst kolemjdoucím z libovolného textu Václava Havla. Texty budou k dispozici na místě, stejně jako horký čaj.

Začátek: 4.10. ve 12.00 hod, konec: 5.10. ve 12.00 hod.
Přihlašte se na http://doodle.com/poll/q8u227t4v38h52d4

Těšíme se na Vás!!

muj zivot s rodinou program