Aktuality

10. ročník festivalu Divadelní léto pod plzeňským nebem

Vážení přátelé,

Rádi bychom Vás ještě jednou pozvali na letošní, již 10. ročník festivalu Divadelní léto pod plzeňským nebem, které se bude konat v prostoru U Zvonu.

V nejbližší době nás čeká vernisáž velkoformátových fotografií v prostoru U Branky, která se uskuteční 29. května v 17.00 hodin.

Festival bude letos otevřen tanečním představením Ghana zrána, které se koná ve spolupráci s Tancem Praha v rámci vedlejšího programu již 20. června ve 20.30 hod. Premiéra inscenace Akvabely je naplánována na 1. července, poté bude odehráno 10 repríz. V plánu jsou i reprízy loňské inscenace Don Quijote a inscenace Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor, zlý pes!, která měla premiéru v roce 2015.

Festival bude zakončen 28. července večerem se Slam poetry, uvedeným v rámci vedlejšího programu.

I letos v létě myslíme na děti. V rámci Divadelního léta otevíráme první ročník příměstského divadelního tábora, který se bude konat v prvním červencovém týdnu v Papírně Plzeň a na hracím místě, v druhém červencovém týdnu se uskuteční již druhý ročník příměstského tábora na téma ŘEMESLA v Partolticích u Nepomuka.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na Vás v hledišti Divadelního léta!

Více informací o inscenacích, termínech, vstupenkách a divadelním táboře na www.divadelnileto.cz, informace o táboře v Partolticích naleznete v sekci Umění na dosah pod heslem tábor.