Projekty

Divadelní léto pod plzeňským nebem

Podstatou festivalu Divadelní léto pod plzeňským nebem je každý rok vznik původní divadelní inscenace, jejíž přirozenou scenérií se stává některé z kouzelných zákoutí centra města Plzně. V průběhu července bývá odehrána premiéra a 10 - 13 repríz nové inscenace, dále pak několik repríz inscenace z roku předcházejícího.

Číst dál...

Řemesla nás baví

V lednu 2013 zahájilo PaNaMo projekt ŘEMESLA NÁS BAVÍ - zvyšování zájmu žáků základních škol o řemesla prostřednictvím praktických činností a multimedií.

Číst dál...

Umění na dosah

Umění na dosah je projekt, v jehož rámci máte možnost proniknout do tajů různých řemesel. Prostřednictvím workshopů vedených zkušenými lektory si můžete osvojit nové dovednosti a prožít báječné dny v prostředí umělecké dílny v Partolticích u Nepomuka.

Číst dál...

Můj život s...

festival o životě s odlišností

Hlavním cílem festivalu Můj život s... je soustředit se na rozličná palčivá sociální témata. Poskytnout náhled na tematiku, která se týká dané minority, nejširší kulturní veřejnosti se zaměřením na přímé vzdělávání, a to především mladých lidí. Umožnit zástupcům dané minority nejen z Plzně, ale i z celého Plzeňského kraje získat potřebné kontakty a informace na odborné úrovni.

Číst dál...